تلفن:
چین PET حرارت انتقال فیلم سازنده
Haining Bo Run New Decorative Material Co., Ltd

مسئولیت assurence از کیفیت است، و quailty زندگی شرکت است.

خانه

Haining Bo Run New Decorative Material Co., Ltd

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7 8

Haining Bo Run New Decorative Material Co., Ltd

تاسیس در سال 2010، از Haining بو اجرای جدید شرکت مواد تزئینی، با مسئولیت محدود یک تولید کننده حرفه ای و صادر کننده است که با طراحی، توسعه و تولید از فیلم انتقال حرارت مربوط است. ما در واقع
شهرستان Haining شرکت، استان ژجیانگ، چین با دسترسی مناسب حمل و نقل. همه محصولات ما مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت و شدت در انواع بازارهای مختلف در سراسر جهان قدردانی است. ما بیش از
300 نفر کارگر، رقم فروش سالانه بیش از 4،000،000 دلار است که و در حال حاضر صادرات 80 درصد از تولید ما در سراسر جهان.
امکانات مجهز و با کیفیت عالی از کنترل ما در تمام مراحل تولید ما را قادر به تضمین رضایت مشتری در کل. به عنوان یک نتیجه از محصولات با کیفیت بالا و خدمات به مشتریان برجسته، ما یک شبکه فروش جهانی رسیدن در سراسر جهان به دست آورده اند.
اگر شما علاقه مند در هر یک از محصولات ما و یا می خواهم به بحث در مورد سفارش سفارشی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید. ما به دنبال به جلو به تشکیل روابط کسب و کار موفق با مشتریان جدید در سراسر جهان در آینده نزدیک.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

دیگر

مارک های : Weilaiyi

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 3000000-4000000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

هانینگ بو اجرای جدید دکوراسیون شرکت مواد، با مسئولیت محدود در سال 2010 تاسیس شد، سلف از تولید فیلم انتقال سقف پی وی سی، به منظور دیدار با خواسته های بازار، این شرکت بر توسعه فیلم انتقال حرارتی، به طور گسترده ای در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار متمرکز شده است. از زمان استقرار این شرکت همیشه به توسعه بازار به عنوان تمرکز پایبند، کیفیت مفهوم توسعه اساسی و اصول کسب و کار مبتنی بر صداقت، همه کار کارکنان با هم، کار سخت، و به طور فعال انجام کار. محصولات سهم بازار، آگاهی از برند، سطح فن آوری، کیفیت و شاخص های دیگر سطح صنعت پیشرو رسیده اند، تبدیل شده است بیشترین پتانسیل توسعه چین از گروه مواد کسب و کار جدید.

خدمات شرکت

بر اساس توسعه فن آوری، شرکت در یک گروه از پرسنل با تجربه که با استعداد در مدیریت ارشد، بازاریابی هستند و مهارت تولید .ln Haining شرکت بو اجرای جدید دکوراسیون شرکت مواد، با مسئولیت محدود گرفته شده، توجه زیادی به مدیریت اساسی پرداخت می شود ، کیفیت پایدار، به طور مداوم بهبود خدمات قبل از فروش، فروش و پس از فروش services.and افزایش رقابتپذیری بازار از محصولات ما.
محصولات اصلی شرکت ما: پی وی سی فیلم مبلمان، فیلم چسب سنگ مرمر، فیلم محافظ دیوار، تزئینی درب و غیره
شرکت نگه می دارد زندگی می کنند تا به اعتقاد: "فروش صادقانه، بهترین کیفیت، مردم جهت گیری و مزایای به مشتریان.
ما در حال انجام همه چیز را برای ارائه به مشتریان، با بهترین خدمات و بهترین محصولات ما قول می دهم که، ما دوم او مسئول تمام راه را به پایان یک بار خدمات ما آغاز خواهد شد.

شرکت تیم

از زمان استقرار شرکت، آن شده است به دنبال دستورالعمل توسعه "نوآوری و مردم و فن آوری جهت" و به طور فعال از رفتن به عمق خط مقدم تولید فیلم انتقال حرارت به منظور به دنبال، پیدا کردن، کشف و توسعه های جدید و با تکنولوژی بالا محصولات که برای فروش هستند، بنابراین ما می توانیم خود را متعهد به صرفه جویی در انرژی، کاهش مصرف، حفاظت از محیط زیست، کاهش سرمایه گذاری پروژه و بهبود مدیریت برای مشتریان است. ابزار تجزیه و تحلیل.
این شرکت با بیش از 200 پرسنل، 50 کارکنان با مدرک تحصیل، 72 نفر پرسنل با عنوان ارشد فنی در رشته های مربوطه، بسیاری از کارکنان از طراحی فویل و مدیریت تولید واحد با طراحی فراوان و تجربه توسعه آمده است. شرکت توسعه داده است بسیاری از محصولات جدید و با تکنولوژی بالا پیشرو در صنعت است.

Haining Bo Run New Decorative Material Co., Ltd
NO.2 Xinguang جاده Xieqiao شهر Haining شهر استان ژجیانگ چین
تلفن:86-573-87875788-8618268822789
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب PET حرارت انتقال فیلم تامین کننده. © 2017 - 2020 china-pet-film.com. All Rights Reserved.